menu

Almara Soap

Almara Soap

Česká značka ručně vyráběných přírodních mýdel Almara Soap hodně vsadila na design a po několika letech existence už je jasné, že se jí to vyplatilo. Mezi mnoha jinými tradičně připravovanými mýdly její výrobky zpravidla poznáte na první pohled. Přinejmenším stejně pak oceníte i jejich líbezné vůně, které se u některých kousků vyrovnají zručně poskládaným parfémům.

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Mýdla jsou vyráběna klasickou metodou za studena, a to z vysoce kvalitních rostlinných olejů, esenciálních olejů a macerovaných bylinek. Rozdělena jsou do dvou řad, jedné tradičnější a jedné označované jako fancy. Tradiční přírodní mýdla obsahují jen složky rostlinného či v některých případech živočišného původu (např. kozí mléko). Nejsou tak výrazná na pohled, hodí se však svou jemností i pro velmi citlivou a exematickou pokožku nebo naopak pro pokožku problematickou, mastnou a aknózní.

V řadě fancy najdete designové skvosty často hýřící sytými barvami. Ty pocházejí dílem z rostlinných složek, dílem z minerálních pigmentů, stále se tedy jedná o přírodní produkty. Tato řada se vyznačuje také intenzivnějšími vůněmi, vedle oblíbených květinových v některých případech i velmi sofistikovanými svou kompozicí.

close

Oblíbené produkty