menu

Sundays Nail

Sundays Nail

Amy, která laky Sundays Nail stvořila, se péčí o nehty a jejich krášlením zabývá profesně od dob studií. Už během nich si předsevzala, že přivede na svět plně profesionální laky na nehty, které budou zcela bezpečné pro své nositelky i personál nehtových salónů.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Svoji vysněnou značku postavila na hodnotách individuality, jednoduchosti a komfortu, které považuje za hlavní pro osobní životní cestu.

Laky Sundays Nail byly vytvořeny tak, aby splňovaly vlastně docela jednoduché požadavky - aby byly krásné, vysoce odolné a zcela netoxické. V praxi přirozeně není vůbec jednoduché takového cíle úspěšně dosáhnout, této značce se to však plně podařilo. Její produkty jsou "10 free", to znamená, že neobsahují deset škodlivých složek běžně se vyskytujících v konvenčních lacích. Proto v nich nenajdete žádnou z "chuťovek" jako je TPHP, dibutyl ftalát, toluen, xylen, ethyl tosylamide, kafr, formaldehyd, formaldehydová pryskyřice, parabeny a tert-butyl hydroperoxide.

close

Oblíbené produkty