menu

Aeos Skincare Cleansing Oil dé-Maq - Přírodní biodynamický olejový odličovač s avokádem, opuncií a kadidlem
search
  • Aeos Skincare Cleansing Oil dé-Maq - Přírodní biodynamický olejový odličovač s avokádem, opuncií a kadidlem
  • Aeos Skincare Cleansing Oil dé-Maq - Přírodní biodynamický olejový odličovač s avokádem, opuncií a kadidlem

Aeos Skincare Cleansing Oil dé-Maq - Přírodní biodynamický olejový odličovač s avokádem, opuncií a kadidlem

Cleansing Oil dé-Maq

Luxusní odličovací olej, který snadno a rychle zbaví obličej make-upu stejně jako usazených nečistot a odhalí hladkou, zářící a dobře vyživenou pleť. Tvoří ho revoluční kombinace prvotřídních biodynamických olejů a rostlinných extraktů. Suché pleti dopomůže k optimální hydrataci, pleti kombinované zajistí harmonizaci. Dé-Maq je jedním z dalších produktů Aeos, jimž se dostalo ocenění na odborných veletrzích.

1 450 Kč
S DPH
Varianta: 100 ml
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

AEOS je složeninou z počátečních písmen slov active - energized - organic - skincare. "Aktivní" jsou rostlinné extrakty, přírodní oleje a enzymy, jež mu dodávají vysokou účinnost, jelikož jsou produktem pokročilého biodynamického zemědělství. "Energizace" označuje sofistikovaný proces, jenž rozšiřuje působnost každého použitého prvku z živé přírody. Za účelem energizace obsahují produkty Aeos spagyrické esence vzácných kamenů, které vznikají v průběhu 12 měsíců jako výsledek transformace těchto polodrahokamů do formy tinktury, již dokáže tělo vstřebat a zužitkovat. Kombinace kamenů pak vede k synergii jejich sil a působení a obohacení rostlinných složek.

Organický přirozeně odkazuje k bio zemědělství, jež produkuje potřebné rostlinné ingredience. Maximální možné množství jich pochází z Shire Farm, biodynamické farmě nesoucí certifikaci Demeter. Veškeré suroviny, které nelze získat na této farmě, pochází z jiných podobných farem držících se stejných biodynamických principů. Takto pěstované rostliny jsou odolnější a vykazují vyšší účinnost, poskytují tedy nejlepší možný materiál pro přípravu nejkvalitnějších kosmetických prostředků.

Skincare neboli péče o pleť je konečným cílem toho všeho. U značky Aeos se vždy pohybuje na samé špici aktuálního vývoje. Spagyrické tinktury, vlnové formy barev, purifikace vody a biodynamická produkce ingrediencí posouvají její výsledky na zcela novou úroveň. Dokáže proto významně přispět ke zlepšení kvality vašeho života zatímco zachovává kvalitu života naší milované přírody.

Inlight

Objevte svůj ryzí půvab

  • Prémiový olejový odličovač make-upu
  • Rychle a kvalitně odlíčí pleť beze zbytku
  • Zanechává pleť jemnou, hebkou a vyživenou 
  • Obsahuje organické a biodynamické oleje a rostlinné extrakty
  • Doporučujeme zejména pro suchou pleť
  • Obnovuje rovnováhu smíšené a mastné pleti

Použití

  • Navlhčete bavlněný tamponek teplou vodou a několika kapkami olejového odličovače a očistěte pleť pohyby zdola nahoru.
  • Veškeré produkty Aeos jsou vysoce koncentrované, postačí proto opravdu malé množství.

Složení INCI

Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Squalane (derived from olives), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Opuntia Ficus Indica (Prickly Pear) Seed Oil, Boswellia neglecta (Frankincense) Resin Oil, Triticum Spelta (Spelt) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Citronellol, Geraniol, Linalool, Eugenol, Farnesol

* složka z certifikované bio rostlinné produkce

Aeos Skincare
AES003
close

Oblíbené produkty