menu

Butterbean Organics Bio family pack na opalování SPF 30
search
  • Butterbean Organics Bio family pack na opalování SPF 30

Butterbean Organics Bio family pack na opalování SPF 30

Cenově zvýhodněná rodinná sada obsahuje vše, co potřebujete pro pohodové dny na slunci. Chraňte svoji pokožku před poškozením UVA i UVB zářením i vysušením nejčistšími opalovacími krémy, které nezanáší vaše tělo ani životní prostředí toxickými látkami. Tři ikonické a 100% přírodní produkty na opalování značky Butterbean Organics doplnuje o Bio multifunkční balzám, který vás zachrání takřka v každé situaci. Obsahuje totiž oleje a byliny pečlivě vybrané pro jejich hojivé účinky a schopnost poskytnout úlevu popraskané, svědící, vysušené či větrem ošlehané kůži. Cenové zvýhodnění je 399 Kč ve srovnání s nákupem jednotlivých produktů, tj. Multifunkční balzám dostanete jako dárek .)

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

1 947 Kč
S DPH
Varianta: 4 ks
  • 1 947 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

Chraňte svoji pokožku před poškozením UVA i UVB zářením i vysušením nejčistšími opalovacími krémy, které nezanáší vaše tělo ani životní prostředí toxickými látkami. 100% přírodní opalovací krémy Butterbean se snadno a rychle aplikují a nezanechávají po sobě bílý film. Nejkvalitnější ingredience v čele s raw bio kokosovým olejem, bio olivovým, slunečnicovým a jojobovým olejem pokožku intenzivně vyživují, regenerují a chrání před vysušením sluncem, mořskou či chlorovanou vodou. Všechny krémy jsou voděodolné (80 minut) a neparfemované. Sluneční ochranu zajišťuje minerální filtr oxid zinku získáváný v Belgii (certifikát Eco-cert). 

Všechny opalovací prostředky Butterbean Organics jsou dermatologicky testovány v certifikované laboratoři* a doporučeny pro používání i pro děti od narození. Ideální i pro velmi citlivou pokožku se sklony k ekzémům.

*testováno v laboratoři Syncare Plus, s.r.o. – centrum estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz, Brno; REG: 605/2008 JMK

Sada obsahuje tyto produkty:

Butterbean Bio krém na opalování s pumpičkou Simple SPF 30 118 ml
Butterbean Bio krém na opalování Original SPF 30 89 ml
Butterbean Bio ochranná tyčinka na opalování Sport SPF 30 29 ml
Butterbean Bio multifunkční balzám

Butterbean Organics
BTR005
close

Oblíbené produkty