menu

Codex Beauty Lab Bia Hydration Heroes
search
  • Codex Beauty Lab Bia Hydration Heroes
  • Bia Hydration Heroes
  • Codex Beauty Lab Bia Hydration Heroes
  • Codex Beauty Lab Bia Hydration Heroes
  • Codex Beauty Lab Bia Hydration Heroes

Codex Labs Bia Hydration Heroes

Začněte čištěním pleti s Bia Exfoliating Wash, který vaši pokožku zalije krémovou hydratací a šetrně ji exfoliuje pomocí přírodních jojobových zrníček. Ve zjemňujícím rituálu pokračujte revolučním Bia Hydrating Skin Superfood. Obsahuje náš BiotechBiaComplex™, který pokožku zahrne mimořádnou hydratací a posílí její schopnost udržet si vlhkost, aby při nanesení zklidnil obličej i tělo a posílil vaši kožní bariéru.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

550 Kč
S DPH
Varianta: 2 ks
  • 550 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

Rozlučte se se suchou, šupinatou a svědivou pokožkou díky naší hydratační dvojce s klinicky ověřenými účinky, která pleť šetrně zjemňuje při čištění, podporuje její pružnost a dodává potřebnou hydrataci.

Tato sada obsahuje:

Bia Skin Superfood 20ml

Bia Exfoliating Wash 36ml

Produktová řada Bia využívá sílu rostlin původem z Irska v kombinaci s bioaktivním komplexem BiaComplex pro řešení problému optimální hydratace pleti, udržování vláhy v pokožce a jejího čištění bez narušení přirozené ochranné bariéry.

Codex Labs
COD007
5391523529853
Codex Labs Brand.jpg

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

close

Oblíbené produkty