menu

Codex Beauty Lab Antü Skin Reset Kit - Sada pro restart pleti
search
  • Codex Beauty Lab Antü Skin Reset Kit - Sada pro restart pleti
  • Codex Beauty Lab Antü Skin Reset Kit - Sada pro restart pleti
  • Codex Beauty Lab Antü Skin Reset Kit - Sada pro restart pleti

Codex Labs Antü Skin Reset Kit

Rádi byste vyzkoušeli oblíbené produkty z řady Antü? Často cestujete a nechcete s sebou vozit plná balení svých oblíbených produktů? Hledáte ideální dárek, který potěší kamarádku nebo maminku? Právě pro vás byl vytvořen tento set s "beauty heroes" z řady Antü!

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

1 050 Kč
S DPH
Varianta: 2 ks
  • 1 050 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme
  • Malé balení vhodné na cesty 
  • Ideální sada pro vyzkoušení produktů
  • Redukce tmavých kruhů pod očima
  • Hloubková hydratace a zvýšení pružnosti pleti
  • Obsahuje patentovaný AntüComplex ™

Sada obsahuje:

Codex Beauty Antü Brightening Eye Cream 8m

Codex Beauty Antü Brightening Nigt Cream 15ml

Produktová řada Antü je založena na účincích domorodých rostlin z jihoamerické Patagonie spolu s bioaktivním komplexem AntuComplex. Cílí na posílení přirozené ochranné bariéry pokožky, potlačení zánětů a snížení oxidačního stresu plynoucího z působení znečištěného prostředí a UV záření.

Codex Labs
COD015
5391523529426
Codex Labs Brand.jpg

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

close

Oblíbené produkty