menu

Codex Beauty Lab Bia Pamper Care Kit
search
 • Codex Beauty Lab Bia Pamper Care Kit
 • Codex Beauty Lab Bia Pamper Care Kit
 • Codex Beauty Lab Bia Pamper Care Kit
 • Codex Beauty Lab Bia Pamper Care Kit
 • Codex Beauty Lab Bia Pamper Care Kit
 • Codex Beauty Lab Bia Pamper Care Kit

Codex Labs Bia Pamper Care Kit

Sada pro restart pleti: obnova a hydratace

Krásný dárkový set, který obsahuje dvě tuhá mýdla, z nichž jedno je pouze limitovaná edice, a velmi oblíbený hydratační krém Bia Skin Superfood v plném balení.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

1 290 Kč
S DPH
Varianta: 3 ks
 • 1 290 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme
 • Obsahuje produkt v limitované edici
 • Hydratace a povzbuzení smyslů
 • Dárkové balení
 • S patentovaným BiaComplexem™

Tato sada obsahuje:

Bia Skin Superfood 75ml

Bia Invigorating Soap 120g

Heart Soap 120g

Složení INCI

Bia Skin Superfood

Aqua (Water)Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) OilLactobacillus FermentSodium Stearoyl LactylatePropanediolGlyceryl StearateViola Tricolor (Heartsease Herb) ExtractAlthaea Officinalis (Marsh-Mallow) ExtractCetearyl AlcoholGlycerinHelichrysum Italicum (Immortelle) Flower ExtractCocos Nucifera (Coconut) Fruit ExtractCalendula Officinalis (Marigold) Flower ExtractSymphytum Officinale (Comfrey) Leaf ExtractPotassium SorbatePhytic AcidCitric Acid

Bia Invigorating Soap

Sodium OlivateSodium CocoateAqua (Water)Sodium Shea ButterateSodium CastorateSodium SunflowerateSodium Cocoa ButterateFucus Serratus ExtractRosemarinus Officinalis (Rosemary) Leaf OilLavandula Angustifolia (Lavender) Herb OilCitrus Limon (Lemon) Peel OilMentha Piperita (Peppermint) OilCi 77007Eucalyptus Globulus Leaf OilBentonite (Cambrian Blue Clay)Limonene*Linalool*Citral*

Heart Soap

Sodium OlivateSodium CocoateAquaSodium Shea ButterateSodium CastorateSodium SunflowerateZinc OxideSodium Cocoa ButterateKaolin ClayCitrus Paradisi Peel OilCi77007Cananga Odorata Flower OilLitsea Cubeba Fruit OilPelagorium Graveolens OilCitronellolGeraniolLimonene*Citral*Linalool*Benzyl BenzoateBenzyl SalicilateFarnesol

* přírodní součást esenciálních olejů

Codex Labs
COD016
5391523529907
Codex Labs Brand.jpg

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

close

Oblíbené produkty