menu

Codex Labs Softening Sea Salt Soak
search
  • Codex Labs Softening Sea Salt Soak
  • Softening Sea Salt Soak
  • Codex Beauty Softening mořská koupelová sůl

Codex Labs Softening Sea Salt Soak

Codex Labs Softening mořská koupelová sůl

Uvolněte napětí a zbavte se únavy díky uvolňující koupele s epsomskou a mořskou solí obohacenou o hydratační jojobový olej, zklidňující tapioku a vyhlazující kaolinový jíl. Ponořte se do aromatické lázně, která Vám pomůže zrelaxovat, a zamilujte si energizující, pikantní vůni sladkého pomeranče, limetky a palmarosy.

420 Kč
S DPH
Varianta: 500 g
  • 420 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

CodexLabs

Objevte svůj ryzí půvab

Použití

  • Na vanu standardní velikosti (150l) použijte 2 šálky (400g) koupelové soli. Nasypte solný roztok do teplé tekoucí vody, aby se rychleji rozpustil.

  • Koupel si dopřávejte asi 10 až 20 minut. Po skončení koupele opláchněte čerstvou vodou sůl, která zůstala na pokožce. Při vystupování z vany buďte opatrní, protože tento výrobek obsahuje oleje, které mohou způsobit, že povrch vany bude kluzký.

  • Tip: Pokud se snažíte udržet hydratovanou pokožku, neměla by být lázeň příliš horká.

Složení INCI

Jojoba, Kaolin Clay, Tapioca, Epsom Salt

Codex Labs
COD022
5391523529075
close

Oblíbené produkty