menu

Antü Restoring Soap
search
  • Codex Labs Antü Restoring Soap
  • Antü Restoring Soap
  • Antü Restoring Soap
  • Antü Restoring Soap

Codex Labs Antü Restoring Soap

Obnovující kořeněné mýdlo s francouzským růžovým jílem navržené pro hydrataci a čištění. V Codex Labs jsou hrdí na to, že jako první na světě získali certifikaci Microbiome-friendly pro mýdla zpracovaná za studena. Ta zaručuje, že povrch vaší pokožky zůstane hydratovaný, vyvážený a nikdy nepřijde o životně důležité mikroorganismy. Regenerační mýdlo je provoněno lahodnou kořeněnou směsí kardamonu, skořice, sladkého pomeranče a zázvoru pro nádherně voňavý zážitek z koupele.

340 Kč
S DPH
Varianta: 120 g
  • 340 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

CodexLabs

Objevte svůj ryzí půvab

Zajistěte, aby povrch vaší pokožky zůstal hydratovaný, vyvážený a nikdy neztrácel důležité mikroby. Obohacený o francouzský růžový jíl pro detoxikaci a odstranění odumřelých kožních buněk, zklidňující maqui bohaté na polyfenoly, ibišek s AHA pro exfoliaci pleti a quillay pro čištění a udržení rovnováhy vlhkosti pleti.

V rámci hodnocení během klinického testování v Codex Labs:

96% SOUHLASÍ, ŽE JE POKOŽKA ÚČINNĚ VYČIŠTĚNÁ

95% SOUHLASÍ, ŽE POKOŽKA JE HLADŠÍ

92% SOUHLASÍ, ŽE POKOŽKA JE JEMNĚJŠÍ A PŘÍJEMNĚJŠÍ

Použití

  • Navlhčete mýdlo, napěňte pokožku, umyjte a opláchněte. Nechte mýdlo okapat a uložte jej uschnout.
  • Pro každodenní použití.
  • UPOZORNĚNÍ: Vyhněte se přímému kontaktu s očima, sliznicemi a porušenou pokožkou. Pokud se objeví známky podráždění, přestaňte používat. Pouze pro vnější použití. Před zařazením jakéhokoli nového přípravku do vaši skincare rutiny rvždy doporučujeme provést patch-test.

Složení INCI

Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua (Water), Sodium Shea Butterate, Sodium Castorate, Sodium Sunflowerate, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel Oil, Sodium Cocoa Butterate, Montmorillonite, Illite, Sodium Gluconate, Aristotelia Chilensis (Maqui) Leaf Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Elettaria Cardamomum (Cardamom) Seed Oil, Quillaja Saponaria Bark Extract, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Propanediol, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Eugenol, Limonene, Linalool

Codex Labs
COD028
5391523529884
close

Oblíbené produkty