menu

Natur Erbe Color Erbe Biologici Tepelná ochrana vlasů
search
  • Natur Erbe Color Erbe Biologici Tepelná ochrana vlasů

Natur Erbe COLOR ERBE BIOLOGICI Tepelná ochrana vlasů

Inovativní vlasová kúra pro zářivější, silnější a perfektně rozčesané vlasy. Základem je HMA komplex, který je na vlasových vláknech aktivován teplem fénu nebo žehličky. Rehydratuje vlasy, zjemňuje je, navrací jim elasticitu a chrání je díky obsaženým antioxidantům. Přdevším jednotlivá vlákna odděluje od sebe, takže vlasy nebudou zamotané ale snadno upravitelné. Zároveň nijak nemastí, takže účes bude nadýchaný a bohatý.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

292 Kč
S DPH
Varianta: 150 ml
  • 292 Kč

Tento prostředek obsahuje výtažky z bio citrusů, bio arganový olej a med.

Řada bio stylingových přípravků COLOR ERBE je založena na systému STABIL. Jedná se o kombinaci multifunkčních kosmetických ingrediencí, ve které se spojují změkčující a vonné vlastnosti se širokospektrálním antimikrobiálním účinkem. Žádný přípravek neobsahuje SLS-SLES, formaldehyd, toluen, parafín, petroláty, konzervanty, alergeny, parabeny.

Použití

Nastříkejte odpovídající množství na vlasy po celé délce a pečlivě rozčesejte. Vlasy neoplachujte, pouze vyfénujte nebo vyžehlete. Před použitím protřepejte.

Natur Erbe
NRB067
8018110001406
close

Oblíbené produkty