menu

Dafna's Skincare Dárková sada Calm & Glow Total Pleasure
search
  • Dafna's Skincare Dárková sada Calm & Glow Total Pleasure
  • Dafna's Skincare Dárková sada Calm & Glow Total Pleasure
  • Dafna's Skincare Dárková sada Calm & Glow Total Pleasure
  • Dafna's Skincare Dárková sada Calm & Glow Total Pleasure

Dafna's Skincare Dárková sada Calm & Glow Total Pleasure

Tento set je stvořen k chvilce relaxu a odpočinku. Už při odlíčení a čištění pleti produktem Recovery Cleanser si pleť očividně oddychne a vaše mysl si taktéž přijde na své. Nebojte se inhalovat blahodárné složky ve všech produktech Dafna's obsažené, i tento rituál má význam. Po vyčištění se dostává ke slovu noční péče a tou je neodmyslitelně náš favorit mezi výživnými krémy a tím je krém Nutriton, Tento krém se zrodil pro vytížené ženy, neboť moc dobře ví, co přesně pleť potřebujete. A jako třešnička na dortu je zde Serenity oil - nepřekonatelný král v péči na přesušenou až atopickou pleť. Je tak šetrný, že ho můžete dát i na dětskou pokožku, taktéž ho můžete dát na oční okolí jako noční péči. Použití je různorodé, buď můžete dát lokálně na postižené místo, nebo na celý obličej.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

2 690 Kč
S DPH
Varianta: 3 ks
  • 2 690 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme
  • Dopřejte relaxaci pleti i svým smyslům
  • Dárkový set nejoblíbenějších produktů
  • Sada obsahuje Kansa hůlku - speciální ayurvédský nástroj k relaxační masáži a lymfatické drenáži

Obsahem setu jsou:

Dafna's Skincare Nutrition Bioaktivní hloubková terapie 15ml

Regenerační a uvolňující noční krém pro viditelně hladší a omlazenou pleť. Špičková biotechnologie z něj dělá vysoce účinný vyživující a hydratační prostředek s jedinečnou schopností zpomalovat a eliminovat vliv procesů stárnutí pokožky. Vynikající je také jeho aromaterapeutický efekt.

Dafna's Skincare Recovery cleanser 15ml

Luxusní balzám oceněný jako nejlepší pleťový čisticí přípravek roku 2020. Jeho hedvábná textura se při dotyku s pokožkou rozpustí a efektivně odstraní usazené nečistoty, makeup i opalovací krém. K pleti je vysoce šetrný a napomůže její hydrataci a vyživení.

Dafna's Skincare Serenity oil 10ml

Zklidňující směs rostlinných olejů vynikající pro ošetření podrážděné, suché či sluncem spálené pleti a obnovení její pružnosti. Napomáhá také vyhlazení jemných linek a vrásek, zajišťuje hydrataci a zvyšuje hebkost pokožky. Přináší pocit komfortu a pleti propůjčuje jas a energii.

Dafna's Skincare
DFN014
close

Oblíbené produkty