menu

Eye of Horus Jade Crystal Guasha na masáž obličeje a těla
search
  • Eye of Horus Jade Crystal Guasha na masáž obličeje a těla
  • Jade Crystal Guasha na masáž obličeje a těla
  • Jade Crystal Guasha na masáž obličeje a těla
  • Jade Crystal Guasha na masáž obličeje a těla

Eye of Horus Jade Crystal Guasha na masáž obličeje a těla

Eye of Horus White Jade Crystal Gua Sha

Tradiční kosmetická pomůcka z bílého nefritu. Kámen guasha napomáhá cirkulaci krve, uvolnění stresu a podporuje proudění lymfy. To vše pozitivně ovlivňuje zpevnění, rozjasnění a omlazení pleti a konturování obličeje. Zkrášlující guasha rituál je ve východní medicíně znám po staletí. Bílý nefrit je pokládán za kámen lásky, vnitřního klidu, rovnováhy a harmonie. Ošetření pomocí guasha je vhodné pro všechny druhy pleti.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

590 Kč
S DPH
Varianta: 1 ks
  • 590 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

Guasha kámen je perfektním prostředkem pro aplikaci pečujícího oleje Seven Seed. Zvýší jeho absorbci pleti a tím ještě posílí jeho působení a výsledky.

Použití

  • Jemně masírujte obličej a krk plynulými tahy guasha kamenem směrem sdola nahoru a od středu do stran. Začněte u krku a postupujte k bradě, tvářím a nakonec k oblasti kolem očí.

Složení INCI

Eye of Horus
EHR030
Eye of Horus Brand.jpg

Eye of Horus je luxusní australská kosmetická cruelty free značka, promyšleně formulovaná ve známém Byron Bay. Snaží se nabízet prvotřídní kosmetiku, která je čistá, zodpovědná a perfektně propracovaná. Každý produkt vychází jak z tradic tak z vědeckých poznatků s cílem posílit ženy prostřednictvím krásy a komfortnějšího pocitu.

Opakovaně získávaná ocenění Best Product a Best Makeup Brand dosvědčují, že Eye of Horus své cíle naplňuje. Vyniká stejně účinností svých produktů jako integritou při volbě ingrediencí a chlubí se pětihvězdičkovými hodnoceními zákazníků, z nichž se stávají věrní fanoušci značky. Název značky byl inspirován starými Egypťany, průkopníky holistické péče a zkrášlujících rituálů. Ti si pro větší půvab a současně duchovní ochranu zvýrazňovali oči černými očními linkami.

close

Oblíbené produkty