menu

(M)anasi 7 Přírodní paletka na oči a obočí Earth and Clay
search
  • (M)anasi 7 Přírodní paletka na oči a obočí Earth and Clay
  • (M)anasi 7 Přírodní paletka na oči a obočí Earth and Clay
  • (M)anasi 7 Přírodní paletka na oči a obočí Earth and Clay
  • Přírodní paletka na oči a obočí Earth and Clay
  • Přírodní paletka na oči a obočí Earth and Clay

(M)anasi 7 Přírodní paletka na oči a obočí Earth and Clay

(M)anasi 7 Custom Eye and Brow Quad Earth and Clay

Čtyři dobře zvolené trendy presované stíny s novým složením bez mastku. Sednou každé pleti, od velmi světlé po tmavou, jejich smícháním. Lze je použít samostatně, vzájemně doplňovat či smíchaním dosáhnout požadovaného vzhledu. Dobře poslouží k vytvoření smoky eye efektu. Stíny obsahují rostlinný squalen pro péči o jemnou pleť očních víček.

1 580 Kč
S DPH
Varianta: 12 g

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Filozofie švédské značky dekorativní kosmetiky (M)anasi 7 tvoří ucelenou koncepci o několika bodech, z nichž lze sestavit základní charakteristiku o jedné větě. Pomalá ruční příprava z pečlivě vybraných, ryzích přírodních surovin v bio kvalitě, jejímž výsledkem jsou jednoduché, maximálně funkční produkty symbiotické s pletí i přírodou a následující současné trendy.

Vysoký standard (M)anasi 7 se zrcadlí také v jedinečné funkčnosti všech přípravků. Jejich celkový počet je omezený, přitom však nabízí téměř nekonečné možnosti. Cílem je nabídnout ženám jednoduchou, praktickou každodenní líčící rutinu bez nutnosti neustále zvažovat, po kterém specializovaném produktu zrovna sáhnout. Současně je ale možné namixovat si ze základní řady barevných odstínů v podstatě jakýkoliv vlastní, po němž srdce zatouží. Tato nadčasová univerzálnost a jednoduchost včak nic neubírá z dalších kvalit, které se od přírodní dekorativky této úrovně očekávají.

Manasi7

Objevte svůj ryzí půvab

Stíny se dobře hodí i k použití na obočí

Použití

  • Pro působivý efekt doporučujeme používat světlejší stíny na víčko a oční oblouk, střední odstíny na víčko a tmavší odstíny do koutku oka. Jako základ použijte nejsvětlejší odstín a pomocí zbývajících tří dodefinujte svůj look.
  • Okraje dobře blendujte aby splynuly s pletí.
  • Stíny lze míchat pro dosažení požadované barvy.
  • Hodí se i k vylepšení barvy obočí.

Složení INCI

TALC, MICA, ZEA MAIS (CORN) STARCH*, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL*, LAUROYL LYSINE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL*, UNDECYLENOYL GLYCINE, CAPRYLOYL GLYCINE, TOCOPHERYL ACETATE (NON-GMO), TOCOPHEROL (NON-GMO VITAMIN E), [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

* složka z certifikované bio zemědělské produkce

(M)anasi 7
MNS003
7350052830265
close

Oblíbené produkty