menu

(M)anasi 7 Přírodní transparentní matující pudr Translucent
search
  • (M)anasi 7 Přírodní transparentní matující pudr Translucent
  • (M)anasi 7 Přírodní transparentní matující pudr Translucen
  • Přírodní transparentní matující pudr Translucent
  • (M)anasi 7 Přírodní transparentní matující pudr Translucen
  • (M)anasi 7 Přírodní transparentní matující pudr Translucen

(M)anasi 7 Přírodní transparentní matující pudr Translucent

(M)anasi7 Silk Finish Powder

Transparentní sypký extra jemný pudr, který se na pleti stává téměř doslova neviditelným. Výborně zafixuje makeup a pleti jakéhokoliv tónu dodá matující a zcela dokonalý finiš. Bez nadsázky lze říci, že tento finiš bude krásně hedvábný, protože pudr obsahuje jemňounce mleté pravé hedvábí. Finální tečka za dokonalým make-upem je zcela po zásluze jedním z neojblíbenějších produktů Manasi.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

1 250 Kč
S DPH
Varianta: 9 g
  • 1 250 Kč

Hedvábí obsažené v pudru je 100% přírodní a pochází z volně se v přírodě nacházejících, již vylíhnutých kukel bource morušového (znamená to, že larvy nejsou usmrcovány).

Pudr dobře absorbuje nadbytečné sébum, minimalizuje póry a zjemňuje pleť. K požadovanému výsledku ho postačí jen malé množství, snadno se nanáší a na tváři je velmi komfortní. Jakmile ho vyzkoušíte, zjistíte, že žádný jiný už nepotřebujete. 

Použití

  • Naneste tenkou vrstvu na celý obličej, v případě potřeby aplikujte ještě další vrstvu.
  • Může být použit samostatně nebo přes makeup. 
  • Na místa, která vyžadují matnější finiš, naneste pudru více.

Složení INCI

SILICA, SILK POWDER

(M)anasi 7
MNS019
7350052830173
(M)anasi 7 Brand.jpg

Filozofie švédské značky dekorativní kosmetiky (M)anasi 7 tvoří ucelenou koncepci o několika bodech, z nichž lze sestavit základní charakteristiku o jedné větě. Pomalá ruční příprava z pečlivě vybraných, ryzích přírodních surovin v bio kvalitě, jejímž výsledkem jsou jednoduché, maximálně funkční produkty symbiotické s pletí i přírodou a následující současné trendy.

Vysoký standard (M)anasi 7 se zrcadlí také v jedinečné funkčnosti všech přípravků. Jejich celkový počet je omezený, přitom však nabízí téměř nekonečné možnosti. Cílem je nabídnout ženám jednoduchou, praktickou každodenní líčící rutinu bez nutnosti neustále zvažovat, po kterém specializovaném produktu zrovna sáhnout. Současně je ale možné namixovat si ze základní řady barevných odstínů v podstatě jakýkoliv vlastní, po němž srdce zatouží. Tato nadčasová univerzálnost a jednoduchost včak nic neubírá z dalších kvalit, které se od přírodní dekorativky této úrovně očekávají.

close

Oblíbené produkty