menu

Omorfia Jadeitová masážní sada roller a gua sha
search
  • Omorfia Jadeitová masážní sada roller a gua sha
  • Omorfia Jadeitová masážní sada roller a gua sha
  • Omorfia Jadeitová masážní sada roller a gua sha

Omorfia Jadeitová masážní sada roller a gua sha

Luxusní masážní sada, která pomůže ještě zlepšit účinnost pleťové a tělové péče. Výborná je samozřejmě i pro masáže jako takové, dokáže jejich účinnost podstatně zesílit. Vkusný design z ní dělá i krásný dekorativní předmět.

960 Kč
S DPH
Varianta: 2 ks

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

Vedle klasického masážního válečku obsahuje kámen Gua Sha, speciální masážní pomůcku jež se pomalu stává hitem. Oba předměty jsou vyrobeny z jadeitu, kamene oblíbeného pro jeho sytě zelenou barvu a v Číně požívajícího až nábožnou úctu. Masáž těmito pomůckami je vysoce intenzivní a efektivní a současně velice příjemná. Podporuje krevní a lymfatický oběh, tím pokožku udržuje zdravější, mladistvou a pružnou. Oba masážní kameny se hodí také při aplikaci pleťových přípravků, zejména na bázi olejů. Napomáhají jejich lepšímu vstřebání a v prokrvené pokožce zlepšují jejich účinek.

Použití

  • Při masáži obličeje, zejména při aplikaci plěťových olejů, veďte tahy od spodu směrem vzhůru a od středu do stran.
  • Zejména na obličeji nevyvíjejte přílišný tlak, masáž nemá být bolestivá. Pro lepší představu o práci s těmito pomůckami lze na youtube najít různá instruktážní videa.
  • TIP: Pokud váleček na noc uložíte do mrazáku, bude jeho ranní použití sice mrazivé ale o to více probouzející a povzbuzující. Skvělou práci takto odvede zejména při opatrné masáži otoků pod očima.
Omorfia
OMF008
8594194352110
close

Oblíbené produkty