menu

April Aromatics Tempted Muse přírodní parfém
search
  • April Aromatics Tempted Muse přírodní parfém

April Aromatics Tempted Muse přírodní parfém

Kompozice Tempted Muse ma vlastní auru, čerpá inspiraci z nektaru jako nápoje bohů. Je sladká a ovocná, její charakter lze připodobnit ke zlatu v jeho ryzosti a opulentnosti. Záměrem Tanji bylo stvořit radostnou, všeobjímající vůni, mysteriózně povznášející ale také afrodiziakální, pobízející svou nositelku k intimnostem. Sladkost tohoto nektaru nám připomíná sladkost života, který bují všude kolem.

Ke každé objednávce April Aromatics nad 2999Kč obdržíte zdarma 2,5ml vzorek parfému dle Vašeho výběru! Volba vzorku Vám bude nabídnuta v procesu objednávky.

4 199 Kč
S DPH
Varianta: 30 ml
  • 4 199 Kč
  • 290 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

V této vůni najdete následující nóty: frangipani, tuberóza, jasmín, rúže Otto, tonka, santal, ylang ylang, růžový grapefruit, vanilka, ovocné akordy

Vůně je posílena krystaly marmarošského diamantu.

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Kompozice: Frangipani, Tuberose absolue, Ylang Ylang, Jasmina absolue, Rose Otto, Vanilla, Sandalwood, Tonka Bean

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

Organic alcohol, Aqua, Parfum (Fragrance, přírodní původ), Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Citronellol, Citral, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate

April Aromatics
APA003
789464813691
close

Oblíbené produkty