menu

Inika Organic

Inika Organic

Inika Organic je jedním z řady špičkových výrobců luxusní bio kosmetiky působících v Austrálii. Možná jim prospívá tamní slunečné podnebí, velký vliv ale jistě mají bohaté a specifické biotopy nejmenšího kontinentu, jež přímo vybízejí k využití naprosto unikátních přírodních složek a ingrediencí z nich pocházejících.  

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Sama Inika je domovem v Sydney, kde přišla na svět v roce 2006. Její doménou se stala vynikající dekorativní kosmetika, kterou později doplnily i produkty pro péči o pleť. Její ambicí bylo přinášet krásu v nejčistší podobě, zbavenou všech toxických a jinak nežádoucích složek. To samo o sobě není nic výjimečného, mnohem důležitější je, jak se s tímto náročným cílem popasovala. A právě u Iniky je možné bez váhání prohlásit, že vytčený plán plní přinejmenším na 100%.

Zvolila nekompromisní přístup výběru jen těch nejlepších přírodních ingrediencí, běžné kosmetické produkty tak nahrazuje výrobky nejen netoxickými ale vskutku výjímečnými. Vytvořila světově první 100% přírodní řadu pro péči o pleť, a to s klinicky ověřenou účinností. Produkty Phytofuse Renew™ dosahují mimo jiné např. 67% zlepšení elasticity a pevnosti pleti - po pouhých 28 dnech používání.

Tento důraz na kvalitu se odráží i ve více než 40 oceněních za inovativní a skvělé výrobky, za rok 2020 byla dokonce zvolena nejlepší značkou Organic Beauty Awards. Pevně se usadila v nejvyspělejších zemích světa, kde si získala vysokou oblibu mezi nejnáročnějšími spotřebiteli. To jí dovoluje hledět do budoucna s potřebnou sebejistotou, z níž se budou dál rodit skvělá kosmetická překvapení.

close

Oblíbené produkty