menu

Antipodes

Antipodes

Kosmetika Antipodes se svým názvem hrdě hlásí k původu u protinožců na Novém Zélandu. Stojí za ní vystudovaná bioložka Elizabeth Barbalich, jejímž cílem je vytvářet přírodní kosmetiku, která si jemností textury a komfortem při užívání nezadá s nejlepšími syntetickými produkty.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes k nákupu produktů Antipodes v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - plnohodnotný produkt Antipodes dle aktuálního výběru.

Drží se při tom zásady, že účinky kosmetiky musí být viditelné a vědecky prokazatelné, nestačí se jen zaštiťovat přírodním původem. V recepturách se proto běžně projevují nejnovější odborné poznatky, podpořené nejvyšší myslitelnou kvalitou ingrediencí. 

Velký důraz je přirozeně kladen na využití často nevšedních vlastností exotických rostlin vyskytujících se v její okouzlující domovině. Značka také nechává své výrobky procházet nezávislým testováním, aby se prosazovala skutečnou kvalitou, ne pouhým marketingem. Díky tomu všemu patří Antipodes ke skutečné špičce v oboru pleťové kosmetiky. Silnou pozici si vytvořila zejména v nejvyspělejších zemích světa, kde jsou její kvality vysoce ceněny.

Award 1
Award 2
Award 3
close

Oblíbené produkty