menu

Sol de Ibiza

Sol de Ibiza

Sol de Ibiza není jen další značka opalovacích krémů, je to hnutí za udržitelnější budoucnost. Jako přední evropská značka certifikovaných organických minerálních opalovacích krémů věří, že ochrana pokožky by neměla být na úkor životního prostředí. Proto ve svých výrobcích používá přírodní a bio složky netestované na zvířatech.

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Také používá obaly bez plastů a zero-waste obaly, takže si můžete užívat pobyt na slunci s vědomím, že přispíváte k ochraně planety. Řada opalovacích krémů Sol de Ibiza nabízí širokospektrální ochranu a je vhodná pro všechny typy pokožky, takže je ideální pro celou rodinu. Výrobky této značky se prodávají ve více než 1 200 obchodech v 19 zemích Evropy. Připojte se ke komunitě Sol de Ibiza a přijměte slunečnější život.

Slunce není váš nepřítel, ale ne všechny opalovací krémy jsou stejné. Je důležité vybírat moudře. Ponořte se do vzrušující alchymie ochrany před sluncem a podívejte se, jak vám Sol de Ibiza může pomoci nasávat slunce a užívat si všech jeho darů plnými doušky a beze strachu.

close

Oblíbené produkty