menu

RAAW ALCHEMY

RAAW ALCHEMY

Get the Glam

RAAW Alchemy je oceněními ověnčená kolekce čisté kosmetiky a parfémů vytvořená z bio ingrediencí získavaných z divoce a udržitelně sbíraných a mořských rostlin. Skrývá v sobě ty nejlepší přírodní složky a nejlépe střežená výrobní tajemství. Není třeba volit mezi přírodním složením a viditelným výsledkem - RAAW Alchemy poskytuje obojí a ještě mnohem víc.

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Transformativní rituál a dlouhodobé výsledky, které vaše pleť potřebovala. Přírodě příznivý luxus pro obličej, tělo i smysly. Jednoduché ale účinné víceúčelové produkty.

Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány pro své individuální superschopnosti a pro to, jak se vzájemně doplňují pro lepší výsledky. Složky nejsou nikdy vybírány pro svou barvu nebo vůni. Každý výrobek je určen pro konkrétní potřeby pleti - ne aby nějak voněl nebo vypadal. Všechny receptury jsou jedinečné a vytvořené tak, aby vaší pleti dodaly čistou rostlinnou sílu. Výroba probíhá v Dánsku, se vším v této zemi obvyklým důrazem na efektivitu a ohleduplnost k životnímu prostředí.

close

Oblíbené produkty