menu

Eye of Horus

Eye of Horus

Eye of Horus je luxusní australská kosmetická cruelty free značka, promyšleně formulovaná ve slavném Byron Bay. Snaží se nabízet prvotřídní kosmetiku, která je čistá, zodpovědná a perfektně propracovaná. Každý produkt vychází jak z tradic tak z vědeckých poznatků s cílem posílit ženy prostřednictvím krásy a komfortnějšího pocitu.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Eye of Horus
Eye of Horus

Opakovaně získávaná ocenění Best Product a Best Makeup Brand dosvědčují, že Eye of Horus své cíle naplňuje. Vyniká stejně účinností svých produktů jako integritou při volbě ingrediencí a chlubí se pětihvězdičkovými hodnoceními zákazníků, z nichž se stávají věrní fanoušci značky. Název značky byl inspirován starými Egypťany, průkopníky holistické péče a zkrášlujících rituálů. Ti si pro větší půvab a současně duchovní ochranu zvýrazňovali oči černými očními linkami.

I u Eye of Horus vše začalo řasenkou určenou pro citlivé oči, která využívala posvátné oleje a vosky čerpající ze starověké moudrosti. Záměrem značky bylo omezit zbytečné a často škodlivé syntetické přísady a zaměřit se na vytvoření čistého, funkčního výrobku, který nedráždí pleť a nijak jí neškodí. Další produkty po jejím úspěchu rychle následovaly a dnes tento výrobce předkládá ucelenou paletu luxusní bio dekorativní kosmetiky. Využívá k tomu osvědčené ingredience jako je moringa, konopí, habešský olej a olej z granátového jablka, jejichž kořeny najdeme už v dávné historii Blízkého východu. Inspiruje se minulostí a těží z odborných poznatků součastnosi, aby vytvářel nadčasovou, inovativní a nekompromisní krásu.

close

Oblíbené produkty