menu

INNERSENSE

INNERSENSE

Get the Glam

Innersense Organic Beauty je příběhem lásky dvou zkušených profesionálů v oblasti kosmetiky, kteří sdílejí vášeň pro zdraví, vlasy, krásu a planetu. Greg a Joanne Starkmanovi jsou průkopníci, kteří značku založili v roce 2005, když si uvědomili potřebu čistých, bio a netoxických profesionálních produktů pro péči o vlasy.

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Důvěřovali své intuici, našli ty nejkvalitnější a certifikované organické ingredience v nejčistší a nejkoncentrovanější formě a vytvořili kompletní, oceňovanou řadu bezpečných, udržitelných a cruelty free produktů osobní péče.

Innersense i nadále posouvá hranice vývoje tím, že využívá organickou chemii, aby vytvořila čistější, luxusnější receptury s profesionálním efektem. Posláním, jež si zvolila, je informovat, inspirovat a posilovat profesionály v segmentu beauty stejně jako spotřebitele, aby se rozhodovali pro zdravý životní styl. Jejím závazkem jsou vedle čistoty složení také radikální transparentnost a maximální ohleduplnost vůči životnímu prostředí. To znamená žádné parabeny, silikony, sulfáty, syntetické parfemace a pochybné přísady. Jde o vaše zdraví. Jde o naši planetu.

close

Oblíbené produkty