menu

Platba

Způsob platby si zákazník volí v průběhu objednávky. Na výběr je platba na dobírku, platba bankovním převodem a platba platební kartou. Ze strany Elobe | nontoxic you není žádný ze způsobů platby zatížen jakýmkoliv poplatkem. Veškeré případné poplatky jsou dány podmínkami a sazebníkem zákazníkovy banky či karetní společnosti, v případě platby na dobírku sazebníkem zvoleného dopravce.

U platby na dobírku, platby platební kartou a platby GoPay účtem bude zakoupené zboží odesláno co nejdříve, pokud je skladem. U platby bankovním převodem dojde k odeslání nejdříve ve chvíli připsání částky na náš účet, což může trvat až 3 pracovní dny. Zboží na zvláštní objednávku je odesíláno, jakmile jej obdržíme od příslušného dodavatele.

Doprava

Nabízíme několik možností doručení objednaných produktů. Volba dopravce se provádí během procesu objednávky a liší se cenou a mírou pohodlí. Následující tabulky přehledně zobrazují hlavní možnosti dopravy a jejich cenu:

Česko

cena dopravy objednávka nad 1800Kč dobírečné
Zásilkovna: 69 Kč zdarma 21 Kč
GLS: 99 Kč zdarma 25 Kč
osobní odb. showroom Praha - Hradčanská: zdarma zdarma -

Slovensko

cena dopravy objednávka nad 1800Kč dobírečné
Zásilkovna: 89 Kč zdarma 21 Kč
  • Zásilkovna provozuje síť výdejních míst nacházejících se ve všech větších obcích a městech v ČR. Zboží je doručeno na zákazníkem zvolené výdejní místo, kde si ho je možné během několika dní osobně vyzvednout v čase, který se zákazníkovi hodí. Hlavní výhodou Zásilkovny je nižší cena poštovného oproti prvním dvěma možnostem. Nevýhodou je, že se výdejní místa nenacházejí v menších obcích.
  • Pro klasické pohodlné doručení na adresu využíváme zásilkovou službu GLS, s níž máme výborné zkušenosti. Doručuje rychle a spolehlivě, pokud se kyrýrovi nepodaří Vás první doručovací den zastihnout, bude doručování následující den opakovat. 
  • Nakonec v Praze je možné osobní vyzvednutí objednávky zdarma v našem showroomu, a to na adrese K  Brusce 281/9, Praha 6.

Při objednávce produktů v hodnotě převyšující 1800Kč je doprava zdarma. (Při nákupu na dobírku bude dopravce zákazníkovi i v tomto případě účtovat dobírečné.)

close

Oblíbené produkty