menu

NUI Cosmetics

NUI Cosmetics

Get the Glam

Správný make-up zdůrazňuje, kdo jsme a jak se cítíme, tak definuje Nui Cosmetics své poslání. Vytváří exkluzivní, ekologicky přívětivé produkty určené výrazným osobnostem, jež ocení špetku luxusu. Ostatně "nui" značí v maorštině "velká, mocná". Značka věří v pozitivní sílu kvalitní kosmetiky a je nutno přiznat, že v jejím podání to plně platí.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Německá přírodní kosmetika Nui se vyznačuje prvotřídními vlastnostmi ve všech směrech a současně dokáže být čistá, veganská a nezatěžovat přírodní prostředí. Vyznačuje se odvážnými, oslnivými, moderními pigmenty, které zaujmou a uchvátí. Příjemné textury kvalitních ingrediencí skvěle padnou pleti a přispívají k dobrému pocitu z jejich nošení. Je určitě skvělé, že s touto dekorativkou nikdy nebudete stát před dilematem, zda dát přednost půvabu či zodpovědnosti k přírodě.

Vedle ryze přírodního složení bez syntetických barviv a vůní, silikonů, ftalátů a karmínu se tato značka soustředí také na inovativní eko balení svých produktů. A to až do posledního detailu. Vkládá je do flakonů z recyklovaného skla nebo podobně recyklovanýc papírových obalů. Pyšní se rovněž jejich vynikající funkčností, aby používání její kosmetiky nebylo ničím než potěšením v každém ohledu.

close

Oblíbené produkty