menu

April Aromatics

April Aromatics

April Aromatics je řada přírodních holistických parfémů vytvořených Tanjou Bochnig, skutečnou umělkyní v tomto oboru. Bez přehánění je možné prohlásit, že její vůně nejsou jen parfémy, jsou to nefalšovaná umělecká díla na nejvyšší úrovni, jen svou podstatou zaměřená nikoliv na zrak či sluch ale na čich.

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů. K docenění Tanjiných kompozic se musíte, podobně jako u nejlepších vín, dopracovat postupně. Pak se před Vámi ale otevře zcela nový svět ušlechtilých vůní.

Ambicí vloženou do jejich tvorby však není jen to, aby "dobře voněly", mají navodit celkový dobrý pocit vycházející ze samého srdce člověka. Parfémy April Aromatics jsou naprosto originální a unikátní, s láskou a téměř mateřskou péčí ručně připravované. Ingredience pro voňavé kouzlení pocházejí jen a pouze z přírody, ne však z živočichů. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla je použití extraktu z včelího vosku v jednom s parfémů.

Krása a síla kompozic je rozšířena přítomností individuálně vybraných polodrahokamů, které jim propůjčují svou energii a pomáhají je harmonizovat. Každá jedna vůně tak sam o sobě představuje pouť vysoce originální až mystickou imaginární krajinou zručně vytvořenou ze složek přírody.

Botanické esence vytvářející parfémy April Aromatics jsou uložené v základu z vinného alkoholu, u roll-on parfémů pak v bio jojobovém oleji. Jako emulzifikátor se využívá čistě přírodní složka z kokosu.

close

Oblíbené produkty