menu

Ellis Brooklyn

Ellis Brooklyn

Get the Glam

Bee Shapiro psala pro New York Times o kráse mnoho let. Díky všem kosmetickým produktům, které za tu dobu otestovala, byla tou poslední, kdo by si řekl, že svět potřebuje další kosmetickou značku. Pak ale otěhotněla s dcerou Ellis (žila v té době v Brooklynu - proto Ellis Brooklyn) a jala se třídit svoji kosmetiku tak, aby zůstala jen ta čistá a vhodná pro těhotenství. S údivem zjistila, že jí nezůstaly žádné sofistikované ale přitom čisté vůně.

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Vůně ale vždycky milovala. Jsou pro ni mocným, byť neslyšitelným, jazykem, který dokáže jedním stručným přičichnutím vyprávět příběh nebo vyvolat živou vzpomínku. A tak odložila pero (pomyslně, zní to lépe než klávesnice PC) a místo psaní o vůních je začala sama tvořit. Protože je ale v srdci stále spisovatelkou a psané slovo bezmezně miluje, jsou kompozice Ellis Brooklyn inspirovány literaturou, písňovou tvorbou a poezií. A tuto poezii vnímanou čichem teď můžete nasávat plnými doušky i u Elobe. Kdo ví, třeba se stane zrovna pro Vás inspirací k psaní nebo tvoření jiné krásy pro půvabnější svět. 

close

Oblíbené produkty