menu

Le Prunier

Le Prunier

Název Le Prunier znamená francouzsky „švestka“ a odkazuje tak na klíčovou složku řady kosmetických produktů této značky. Za jejím vznikem stojí sestry Allison, Jacqueline a Elaine Taylor, které staví na tradici svých předků. Již v roce 1916 jejich pradědeček obdělával bohatou půdu v severní Kalifornii a položil tak základy pro čtyři generace rodinného zemědělství.

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Stěžejní plodinou se staly šťavnaté kalifornské švestky. Sestry v roce 2014 navázaly spolupráci se dvěma světově uznávanými kosmetickými laboratořemi, aby prověřily příznivé účinky oleje z tohoto ovoce na pokožku obličeje, rukou, vlasů i celého těla. O tři roky později založily ekologickou kosmetickou značku Le Prunier.

Již od roku 1985 je rodinná farma Taylorových ekologická a pyšní se certifikátem „ekologické zemědělství“. Ručí tak za nejvyšší kvalitu surovin, protože švestky se pěstují, sklízí a lisují za studena přímo na farmě. Olej je ručně vyrobený ze švestek, které jsou políbené hřejivými paprsky slunné Kalifornie a pěstované s laskavostí k přírodě. To vše na jedné jediné farmě, udržitelně a zároveň s nádechem inovací. Pro krásnou pokožku i planetu. 

close

Oblíbené produkty