menu

Juice Beauty

Juice Beauty

Get the Glam

Juice Beauty se zrodila z celoživotní vášně pro ekologii, wellness a péči o pleť, která pohání její zakladatelku Karen Behnke. Ta je známou postavou v oblasti wellness, mimo jiné vybudovala jednu z prvních společností zaměřených na firemní wellness v USA.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Celoživotní odhodlání věnovat se tomuto oboru pramenilo u Karen z překonání boje se vzácnou poruchou krve v dětství a její posedlost zdravými kosmetickými produkty byla umocněna těhotenstvím po čtyřicítce. S ním se u ní projevovaly hormonální změny, k nimž se přidaly počínající vrásky, a tak se rozhodla najít zdravou pleťovou péči, která by přinášela viditelné výsledky.

Kareniným cílem bylo vytvořit luxusní přírodní přípravky, jež by fungovaly lépe než běžné kosmetické produkty. V roce 2005 koupila jméno "Juice Beauty" a od nuly nastartovala svoji společnost s cílem přinést smysluplnou změnu v tomto odvětví a spojit tak všechny své vášně. Začala pětiletá cesta spolupráce s vědci na řešení složitých problémů organických receptur. Karen spolupracovala s doktory chemie, lékaři a mikrobiology na zdokonalení své značky.

Revoluční receptury přípravků Juice Beauty vyšly ze základního přesvědčení, že složení na bázi bio rostlinných šťav bohatých na antioxidanty, bez PEGS/ropných derivátů a vody, v kombinaci s bioaktivními extrakty přinese lepší výsledky než konvenční produkty. Karen byla přesvědčena, že každá organická kapka pleť vyživí, v čemž jí dalo za pravdu opakované klinické testování. Výsledkem její práce a nezlomnosti je kolekce péče o pleť All in for All skin.

close

Oblíbené produkty