menu

Mukti Organics

Mukti Organics

Slovo Mukti značí ve starobylém sanskrtu osvobození od strachu, nevědomosti a falše. V názvu této australské kosmetické značky poukazuje na její filozofii vědomé cesty k nejvyšší kvalitě s plným respektováním etických principů. Cesty vyznačené účinností a funkčností, nikoliv pěknými slogany na etiketách.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Na jejím konci je nejen krásná a zdravá pleť, ale také důvěra a hřejivé poznání, že lze žít v harmonickém a udržitelném vztahu s přírodou.

Silný a stabilní základ Mukti představují plody, listy, semena, kořínky a květy rozličných nevšedních rostlin, jejichž domovem je Austrálie. Přizpůsobení se jejímu často drsnému klimatu z nich vytvořilo zásobárny až překvapivě vysokého obsahu antioxidantů, vitamínů i nejrůznějších látek potřebných pro výživu buněk. Žádoucí prvky jsou z nich extrahovány pokročilými postupy umožňujícími v nejvyšší míře zachovat bioaktivní složky v původní přírodní podobě s nesníženými účinky. Rostlinné extrakty v takto ryzí podobě jsou velmi přesným otiskem mateřské rostliny, fytoaktivní látky jsou v nich proto přítomny v podobě, jež je stabilní, efektivní a multifunkční.

Všechny zpracovávané rostliny přitom pocházejí z COSMOS a ACO certifikované produkce několika osvědčených dlouhodobých dodavatelů. V žádném případě k nim nejsou přidávány jakékoliv synteticky připravené látky a ingredience pocházející z geneticky modifikované produkce. Kosmetika Mukti je také certifikovaná Vegan a nikdy není testována na zvířatech.

Mezi aktivními komplexy využívanými Mukti stojí za zmínku především bioaktivní peptidy. Pečlivě zvolené kombinace peptidů v produktech dokáží významným způsobem vyhlazovat a zpevňovat pleť a upravovat její barvu, jas a hydrataci. Efektivně bojují proti známkám stárnutí pleti a viditelně vyhlazují vrásky.

Na top kvalitě produktů značky se podílí i speciální balení ve flakonech z biofotonického fialového skla, které dokáže odfiltrovat ty složky světla, které by mohly vést k degradaci obsahu. V současnosti se jedná o vůbec nejlepší dostupný způsob uchovávání kosmetických produktů.

close

Oblíbené produkty