menu

Yage

Yage

Luxusní pleťová péče Yage je ukázkovým příkladem spojení českého talentu a světové inspirace. Její zakladatelka získala lásku k přírodě a bylinkám v nádherných kulisách Krkonoš, značka sama ale přišla na svět v londýnské laboratoři. Svým názvem (vyslovovaným "jaché") pak odkazuje k tradičnímu posvátnému nápoji amazonských indiánů, který je magicky propojuje s Přírodou. 

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Pojetí Yage se vymyká průměru zejména ve dvou ohledech. Prvním je kombinace špičkové technologie a vysoké učinnosti. Ačkoliv slovo technologie na první pohled nejde příliš dobře dohromady s přírodou, opak je pravdou. Je to právě technologie, co dokáže z darů přírody v podobě bezpočtu rostlin s nejrůznějšími vlastnostmi, šetrně získat ty nejúčinnější látky a na základě hlubokých znalostí je spojit v unikátní patentované bioaktivní složky. Pro Yage je navíc charakteristické, že ve svých recepturách nepoužívá vodu, jak je často běžné, ale své účinné komplexy "vkládá" do přírodních hydrolátů. Produkty jsou tak ve výsledku koncentrovanější, k péči o pleť standardně postačí několik kapek. Zcela jednoduše je to možné popsat tak,  že zákazník nekupuje za vysokou cenu spoustu vody s trochou aktivních složek.

Stejně vynikající je celková koncepce, kterou Yage umožňuje sestavit si kosmetický rituál téměř dokonale "na míru". Vytvořilo promyšlený systém jednotlivých pečujících kroků, které na sebe logicky navazují. V kadém kroku je k dispozici několik příslušně očíslovaných produktů, z nichž lze vybírat podle individuálních potřeb a preferencí. Jednotlivé kroky samozřejmě nejsou povinné, s trochou zkušeností je proto možné sestavit si jednu či více pečujících rutin odpovídajících druhu pleti, časovým možnostem a podobně.

close

Oblíbené produkty