menu

Organyc

S absolutním respektem přistupuje k intimním hygienickým potřebám žen značka Organyc z amerického Wisconsinu. Bere v úvahu, že až 2/3 žen trpí obtížemi spojenými s citlivou pokožkou, a snaží se pro ně hledat řešení. To má podobu produktů ze 100% bavlny pěstované v bio kvalitě, které velkou část těchto problémů pomohou odstranit. A to během jen několika měsíců! Svými vlastnostmi jsou přitom zcela srovnatelné s výrobky nadnárodních koncernů. Oproti nim však nabízí pohodlí, příjemný pocit a ohleduplnost k pokožce, které může poskytnout jen čistá bavlna.

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Ta je navíc hypoalergenní, prodyšná a velmi dobře se přizpůsobuje pH pokožky. Všechny produkty se také obejdou bez chlorových bělidel, latexu, parabenů, plastů a dalších tělu nepřirozených složek. Svým nenápadným způsobem jsou bez přehánění převratné.

close

Oblíbené produkty