menu

Luna Bronze

Luna Bronze

Opalování s měsícem. Zní to jako nesmysl, ale Luna Bronze si měsíc neboli lunu vetkla do názvu záměrně proto, aby zdůraznila, že ke krásně bronzové pokožce nemusí slunce být opravdu potřeba. Nad Austrálií tak vyšel měsíc, který se úspěšně usadil na kosmetickém nebi a dorazil už i do staré dobré Evropy.

Potřebuji

Potřebuji

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Méně poeticky řečeno, Luna Bronze je výrobcem přírodních samoopalovacích prostředků. A to prostředků nanejvýš luxusních po všech stránkách - složením, účinkem i pocitem na pokožce. Bez i toho nejslabšího slunečního paprsku tak můžete získat snové opálení přesně tak intenzivní, jak je vám libo.

Startovním impulsem pro vznik značky bylo velice nepříjemné setkání s rakovinou kůže. Zkušenost, bez níž se každý jistě raději obejde, měla nakonec i pozitivní přínos v podobě hydratačního samoopalovacího krému Glow, který se stal prvním produktem tohoto výrobce a dosud je jeho super populární klasikou. Postupně k němu přibylo několik bratříčků a sestřiček, akutálně se tak můžete bez jediné vlnky UV záření opálit do bronzova od hlavy až k patě.

Je to takto prosté. Takto účinné. Takto luxusní.

close

Oblíbené produkty