menu

Vielö

Vielö

Rakouská vlasová a tělová péče Vielö je ódou na praktičnost a účinnou jednoduchost bez zbytečných kudrlinek. To platí pro její minimalistický design a ještě více pro její složení. Dokázala totiž vytvořit kosmetické poklady na základě tak obyčejných a neexotických ingrediencí jako pšeničný protein a syrovátka.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes k nákupu produktů Zuii Organic / Inlight / Vielö / Naturalis Better v hodnotě nad 3499Kč DÁREK ZDARMA - produkt Inlight či Vielö dle nabídky.

Její produkty se mohou chlubit rakouským bio certifikátem, dokladem nejvyšší kvality a přísného dodržování zásad definujících přírodní kosmetiku a ekologickou výrobu. Vielö si zakládá na transparentnosti a přehlednosti, nesnaží se cokoliv skrývat za malá písmenka kdesi na nenápadném místě.

Pro dosažení úplné dokonalosti navázala značka spolupráci s proslulým parfumérem Yogeshem Kumarem, který připravuje unikátní vůně pro její jednotlivé výrobky. Je jen přirozené, že jsou vystavěné pouze z vybraných bio esenciálních olejů, které tak korunují úžasná díla těchto rakouských kosmetických inovátorů.

close

Oblíbené produkty