menu

by Mukk

by Mukk

Get the Glam

by mukk je kolekce péče o pleť inspirovaná mořem, vytvořená z certifikovaných bio rostlinných složek. Cílem značky je účinná péče o pleť, která je šetrná k tělu i životnímu prostředí. Produkty jsou vyráběny na ostrově Saaremaa proslaveném čistou přírodou.

Druh produktu

Druh produktu

Potřebuji

Potřebuji

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Mukk byl vytvořen na základě myšlenky transparentního seznamu ingrediencí s důrazem na přirozenost, jednoduchost a kvalitu. Jeho receptury obsahují především složky, které jsou ekologicky certifikované (COSMOS, ECOCERT). Ty s certifikací jsou také odpovídajícím způsobem označeny na obalu výrobku. Jako rodinná firma je otevřený novým nápadům v oblasti biotechnologií, inspiruje se jimi a snaží se najít ta nejlepší řešení. Vždy usiluje o to, aby poskytoval kosmetiku šetrnou k pokožce i životnímu prostředí, která se opírá o aktuální vědecký výzkum.
Hlavní inspiraci ale stále čerpá z přírody svého domovského ostrova.

Receptury jsou založeny na složkách pocházejících z moře. Značka získává místní červené řasy z pobřeží, které dodávají produktům unikátní vlastnosti pro obnovu pokožky. Návrh koncepce, vývoj a výrobu produktů provádí ve vlastní nezávislé laboratoři.

close

Oblíbené produkty