menu

April Aromatics Vetiver Coeur přírodní parfém
search
  • April Aromatics Vetiver Coeur přírodní parfém

April Aromatics Vetiver Coeur přírodní parfém

Vetiver Coeur otevírají neobvyké citrusové nóty, velmi prominentní a dlouhotrvající. Za nimi následuje směs kosatce, květů pomeranče a růže. Sílící zážitek vás nakonec dovede k netrpělivě očekávaným nótam vetiveru, které jsou žhnoucím a současně sametovým vrcholem této kompozice.

Ke každé objednávce April Aromatics nad 2999Kč obdržíte zdarma 2,5ml vzorek parfému dle Vašeho výběru! Volba vzorku Vám bude nabídnuta v procesu objednávky.

290 Kč
S DPH
Varianta: 2,5 ml
  • 290 Kč
  • -3 619 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

April Aromatics
APA009
close

Oblíbené produkty