menu

  • Novinka
Herzlack Top Coat Rychleschnoucí svrchní lak
search
  • Herzlack Top Coat Rychleschnoucí svrchní lak
  • Top Coat Rychleschnoucí svrchní lak

Herzlack Top Coat Rychleschnoucí svrchní lak

Herzlack Top Coat Fast Gloss

Transparentní rychleschnoucí svrchní lak s vysokým leskem. Po zaschnutí nezmenšuje objem a vytváří tak krásný jednolitý hladký povrch.

335 Kč
S DPH
Varianta: 11 ml
  • 335 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Netoxické laky na nehty HERZLACK si téměř jistě najdou alespoň malé místečko v srdci každé milovnice přírodního půvabu. Jsou jednoduše nádherné. A také prosté 15 běžně používaných složek poškozujících zdraví či přírodu, veganské, samozřejmě netestované na zvířatech a vyráběné s německou pečlivostí. Herzlack píše svůj vlastní poutavý příběh plný kvalitních a okouzlujících pigmentů a jemné vůně zeleného čaje, která je pro jeho laky i další produkty taktéž charakteristická. Už pouhý pohled na flakonky s jejich překrásně barevným obsahem dokáže docela spolehlivě zrychlit tep a často vede k urputnému vnitřnímu boji, po kterém z mnoha lákavých odstínů sáhnout.

A tak jen na okraj, abychom nerušili při výběru, podotkneme, že laky této značky jsou opravdu velice bezpečné a také přívětivé k životnímu prostředí. Nenarazíte v nich ani na kapku formaldehydu nebo toluenu, které patří k tomu nejhoršímu, co se v běžných lacích obvykle nachází, seznam nepřítomných škodlivin je však mnohem delší. Až si tedy budete líčit nehty svou novou oblíbenou barvou, nemusíte mít ani strach ani výčitky svědomí, že se chováte nezodpovědně k sobě či ostatním.

Inlight

Objevte svůj ryzí půvab

Složení INCI

Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acrylates Copolymer, Butyl Acetate, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Dipropylene Glycol Dibenzoate, CI 60725

Herzlack
HZL012
close

Oblíbené produkty