menu

April Aromatics Liquid Dreams přírodní parfém
search
  • April Aromatics Liquid Dreams přírodní parfém

April Aromatics Liquid Dreams přírodní parfém

Lehká mladistvá kompozice odrážející jarem se zelenající pole a kvetoucí louky. Charakter jí vtiskly svěží a nekompromisní nóty citrusů a francouzského narcisu napojené na sladké květy čínského osmanthu.

Ke každé objednávce April Aromatics nad 2999Kč obdržíte zdarma 2,5ml vzorek parfému dle Vašeho výběru! Volba vzorku Vám bude nabídnuta v procesu objednávky.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

290 Kč
S DPH
Varianta: 2,5 ml
  • 290 Kč
  • -3 619 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

Vůně je posílena krystaly marmarošského diamantu a křištálu.

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

100% natural extracts of Lemon Peel/Sicily, Lindenblossom/Bulgaria, Narzissus/France, Osmanthus Blossom/China, Organic-Alcohol

April Aromatics
APA008
close

Oblíbené produkty