menu

Codex Labs Shaant Balancing Discovery Setet
search
  • Codex Labs Shaant Balancing Discovery Setet
  • Codex Labs Shaant Balancing Discovery Setet
  • Codex Labs Shaant Balancing Discovery Setet
  • Codex Labs Shaant Balancing Discovery Setet
  • Codex Labs Shaant Balancing Discovery Setet
  • Codex Labs Shaant Balancing Discovery Setet

Codex Labs Shaant Balancing Discovery Set

Shaant Discovery Set

S touto sadou snížíte mastnotu, vyčistíte a zjemníte rozšířené póry, zbavíte se odumřelých kožních buněk a omezíte zarudnutí: jemně vyčistíte póry a odstraníte přebytečnou mastnotu pomocí pěnového cleanseru, hydratujete, zklidníte a stáhnete póry pomocí zjemňujícího tonika, zlepšíte obnovu pleti a zároveň snížíte tvorbu kožního mazu během dne pomocí krému proti mastnotě a hloubkově vyčistíte a vyhladíte pleť a zároveň omezíte zarudnutí pomocí jílové masky.

1 380 Kč
S DPH
Varianta: 4 ks
  • 1 380 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

CodexLabs

Objevte svůj ryzí půvab

Sada obsahuje:

Shaant Balancing Foaming Cleanser 50ml

Čistící pěna na bázi micelární vody bez obsahu oleje, která odstraňuje nečistoty, zjemňuje póry a zklidňuje podrážděnou pokožku, aniž by ji vysušovala.

Shaant Balancing Refining Toner 50ml

Tonikum s obsahem polyhydroxykyselin (PHA), které pomáhá snížit výskyt zarudnutí a rozšířených pórů.

Shaant Balancing Oil Control Cream 15ml

Lehký krém, který zmatňuje nežádoucí lesk, vyhlazuje nerovnosti pleti, bojuje proti zarudnutí a napomáhá obměně pleti pro její lepší zdraví.

Shaant Balancing Clay Mask 30ml

Hloubkově čisticí jílová maska, která redukuje mastnost, nečistoty a zarudnutí pleti a odstraňováním odumřelých vrstev vyhlazuje celkovou strukturu pleti.

Klíčové ingredience:

Bakuchiol / Neem / Bazalka indická / Pačuli / Kurkuma / Ashwagandha

Codex Labs
COD044
5391523529273
close

Oblíbené produkty