menu

Codex Labs Shaant Balancing Petite Set
search
  • Codex Labs Shaant Balancing Petite Set
  • Codex Labs Shaant Balancing Petite Discovery Set

Codex Labs Shaant Balancing Petite Discovery Set

Shaant Petite Discovery Set

Set, který zmatňuje T-zónu a zároveň hydratuje a a zjemňuje rozšířené póry. Naše zjemňující tonikum hydratuje a zklidňuje pokožku. Maska dopomůže ke snížení zarudnutí, hloubkovému čištění a vyhlazení pleti. Maska se může používat 2-3x týdně. Tato sada je určena zejména pro mastnou pleť se sklonem k akné.

205 Kč
S DPH
Varianta: 4 ks

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

CodexLabs

Objevte svůj ryzí půvab

Sada obsahuje:

Shaant Balancing Foaming Cleanser 9ml

Čistící pěna na bázi micelární vody bez obsahu oleje, která odstraňuje nečistoty, zjemňuje póry a zklidňuje podrážděnou pokožku, aniž by ji vysušovala.

Shaant Balancing Refining Toner 6ml

Tonikum s obsahem polyhydroxykyselin (PHA), které pomáhá snížit výskyt zarudnutí a rozšířených pórů.

Shaant Balancing Oil Control Cream 5ml

Lehký krém, který zmatňuje nežádoucí lesk, vyhlazuje nerovnosti pleti, bojuje proti zarudnutí a napomáhá obměně pleti pro její lepší zdraví.

Shaant Balancing Clay Mask 10ml

Hloubkově čisticí jílová maska, která redukuje mastnost, nečistoty a zarudnutí pleti a odstraňováním odumřelých vrstev vyhlazuje celkovou strukturu pleti.

Codex Labs
COD046
5391523529266
Jak produkt hodnotí zákazníci
close

Oblíbené produkty