menu

Inlight Sada vzorečků Teenage Care
search
  • Inlight Sada vzorečků Teenage Care

Inlight Sada vzorečků Teenage Care

Vyzkoušejte si úžasnou pětici cenově zvýhodněných vzorečků, která přináší tu nejlepší péči (nejen) pro pleť dospívajících. Unikátní složení je plné bylin a dalších blahodárných ingrediencí, jež pomáhají pokožce se sklony k akné vyplavit všechny nečistoty a přispívají k tomu, aby krásně fungovala a zářila zdravím. Sada obsahuje: Inlight Bio čisticí balzám 1,5 ml, Inlight Bio květové tonikum 2 ml, Inlight Bio super-food masku 2 ml, Inlight Bio denní olej 1 ml a Inlight Bio Rescue balzám na problematickou pleť 1 ml.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes k nákupu produktů Zuii Organic / Inlight / Vielö / Naturalis Better v hodnotě nad 3499Kč DÁREK ZDARMA - produkt Inlight či Vielö dle nabídky.

219 Kč
S DPH
Varianta: 5 ks
  • 219 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

Čištění pleti je prvním a velmi důležitým krokem ke zdravé a čisté pokožce bez akné, vrásek a pigmentových skvrn. Aplikace Bio čisticího balzámu spolu s Bio květovým tonikem představuje dokonalý rituál pro hloubkové čištění a odlíčení pleti. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud používáte oba produkty současně a péči doplníte o pravidelnou aplikaci Bio denního oleje – po vanilce vonící olejíček chrání pleť před vlivy znečištění, a to především díky obsahu zklidňující a oživující levandule, výtažkům z pupenů růže a pupalkovému oleji bohatým na vitamin E. Díky vanilce proslulé úžasnými hojivými účinky si poradí mimo jiné se zarudnutím, podrážděním či pupínky, včetně těch po holení. Péči skvěle doplní Bio super-food maska a Bio Rescue balzám na problematickou pleť.

  • obsahuje 5 vzorečků za zvýhodněnou cenu
  • vyhovovuje i té nejcitlivější pokožce všech věkových kategorií
  • produkty malé rodinné firmy sídlící v britském Cornwallu
  • vyrobeny ručně na základě vlastní dlouho vyvíjené receptury
  • zcela bez parabenů, SLS, ropných derivátů, ftalátů, syntetických vůní atd.
  • 100% BIO, šetrné k člověku i přírodě, ekologické balení

Ve voňavém balíčku 100% bio kosmetiky Inlight najdete:

Inlight Bio čisticí balzám 1,5ml

Inlight Bio květové tonikum 2ml

Inlight Bio super-food maska 2ml

Inlight Bio denní olej 1ml

Inlight Bio Rescue balzám na problematickou pleť 1ml

Inlight
INL070
close

Oblíbené produkty