- Novinka

Susanne Kaufmann Rejuvenating Eye Cream
Vyhlazující oční krém, který účinně redukuje otoky a tmavé kruhy, čímž zajišťuje pevnější a svěží vzhled pleti. Jeho jedinečné složení s hedvábným proteinem, ectoinem, extraktem z fazolek, baobabovou dužinou, olejem z hadince jitrocelového a výtažkem z magnolie poskytuje pleti intenzivní hydrataci a ochranu před vysušením, což jí dodává jasnější a zářivější vzhled. Komplex s olejem z růžových semínek bohatým na vitamín A, brokolicovým olejem s vysokým obsahem vitamínu E a allantoinem podporuje obnovu buněk a tvorbu kolagenu, díky čemuž zanechává oblast okolo očí pevnou a hladkou.
packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.
redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.
redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.
redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.
Susanne Kaufmann, zakladatelka značky a skutečná průkopnice přírodní krásy, spojuje své hluboce zakořeněné odborné znalosti v oblasti holistické péče o pleť s léčivou silou alpských rostlin. Tuto filozofii zformovala desetiletí lázeňského dědictví a úcty k přírodě. Každý jeden výrobek je odrazem Susanniny vize: je pečlivě vytvořen pod jejím dohledem, aby podporoval zdraví pleti a zároveň ctil tradice jejího domova v rakouském Bregenzerwaldu.
Již více než 20 let využívá Susanne Kaufmann nebývalou sílu alpských rostlin, které jsou obdivovány pro svou pozoruhodnou odolnost v těch nejdrsnějších podmínkách a kterým věří jak moderní věda, tak generace místních moudrých lidí. Tyto účinné rostliny, bohaté na antioxidanty a známé tím, že podporují dlouhověkost pokožky, působí v harmonii s pokožkou, aby ji posílily, zklidnily a obnovily její přirozenou vitalitu - při každé aplikaci jí poskytují své jedinečné výhody.
Jádrem filozofie značky je závazek vědecky inovavat. Ve spolupráci s předními výzkumnými institucemi je průkopníkem nové generace účinných látek a směsí, které nově definují standardy účinnosti a posilují její přirozeně účinné produkty. Pod dohledem samotné zakladatelky je každý přípravek pečlivě formulován a klinicky testován, aby přinášel prokazatelné výsledky, které můžete vidět - a cítit se s nimi dobře každý den.
Objevte svůj ryzí půvab
Prokazatelné výsledky
KLINICKY PROKÁZANÉ VÝSLEDKY PO 28 DNECH
Klinicky prokázáno, že snižuje viditelnost vrásek*
* Výsledek klinické studie po 28 dnech
Klíčové složky
Ectoin: Stabilizuje buněčné membrány a lipidy, chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí a zvyšuje její schopnost zadržovat vlhkost.
Hedvábný protein (sericin): Vytváří ochranný film, který brání vysychání pokožky a zanechává ji vyživenou a hladkou. Podporuje přirozenou regeneraci pleti.
Extrakt z fazolek (moth bean): Bohatý na vitamíny a minerály, podporuje obnovu buněk a syntézu kolagenu.
Výtažek z baobabové dužiny: Má zpevňující, hydratační a energizující vlastnosti, zanechává pokožku hedvábně jemnou.
Olej z hadince jitrocelového: Bohatý na esenciální mastné kyseliny, má hydratační, ochranný a regenerační účinek.
Použití
Aqua (Water), Glycerin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Caprylyl Caprylate/caprate, Alcohol Denat., Propylheptyl Caprylate, Squalane, Cetyl Ricinoleate, Sorbitan Sesquioleate, Octyldodecanol, Cera Alba, Glyceryl Caprate, Tocopheryl Acetate, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil, Ectoin, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Oleic/linoleic/linolenic Polyglycerides, Zinc Sulfate, Adansonia Digitata Pulp Extract, Sambucus Nigra Fruit Extract, Echium Plantagineum Seed Oil, Rosa Canina Seed Extract, Bisabolol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Magnolia Officinalis Bark Extract, Sericin, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Cardiospermum Halicacabum Flower/leaf/vine Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Serine, Urea, Tocopherol, Ubiquinone, Magnesium Stearate, Saccharide Isomerate, Pullulan, Pentylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Maltodextrin, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Aluminum Tristearate, Xanthan Gum, Allantoin, Parfum
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Přidejte svůj názor na produkt
Hodnocení odesláno
Vaši recenzi nelze odeslat
check_circle
check_circle