menu

April Aromatics Bohemian Spice přírodní parfém
search
  • April Aromatics Bohemian Spice přírodní parfém

April Aromatics Bohemian Spice přírodní parfém

Bohemian Spice mění svoji olfaktologickou barvu jako chameleon. Magicky se rozvíjí vrstvu po vrstvě a odhaluje nové úchvatné podoby. Každá z těchto fází je zážitkem sama o sobě na cestě bohémským světem a upomíná na časy, kdy slavní malíři, spisovatelé a hudebníci trávili měsíce a roku v Maghrebu při čekání na inspiraci. Překrásná krajina, cizí kultury, dálavy, světlo a stín.

Ke každé objednávce April Aromatics nad 2999Kč obdržíte zdarma 2,5ml vzorek parfému dle Vašeho výběru! Volba vzorku Vám bude nabídnuta v procesu objednávky.

4 699 Kč
S DPH
Varianta: 30 ml
  • 4 699 Kč
  • 290 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

Tato vůně začíná u slunečného úsměvu sicilských pomerančů, která zahajuje kouzelnou pouť snovou krajinou. V ni se od počátku mísí exotické koření s aroma citrusů. V srdci se vzácná dřeva a orientální koření spojuje s ománským kadidlem a vysokohorskou levandulí v kombinaci až spirituální. Santal a vetiver tančí za zvuků tamburíny, divocí a nespoutaní. Pačule nás upomíná na matku Zemi a dodává kompozici neskutečnou moc. V základu vůně se nachází zvláštní jemný a decentní vanilkový podtón, unikátní kreace z dílny April Aromatics, který tvoří pevnou oporu pro střední a svrchní nóty. Je také klíčem k tajemství bohatého, šťavnatého charakteru této kompozice. Je hřejivý a uklidňující jako pevné objetí, mírný ale intenzivní jako pouštní bríza a vybízí ke snění o dalných zemích.

Bohemian Spice je jedním z nejkomplexnějších parfémů od April Aromatics. Potřebuje až pět měsíců, aby vyzrál do té pravé podoby.

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Kompozice: Cederwood (USA), Sweet orange (Italy), Vetiver (Madagaskar), Cistus, Patchouli (Indonesia), Lavender (France), Vanilla Accord, Frankincense (Somalia), Sandelwood India, Ylang-Ylang Thailand, Clove, Cinnamon.

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

Organic Alcohol, Aqua, Parfum (Fragrance, přírodní původ), Limonene, Linalool, Evernia Prunastri extract, Eugenol, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Farnesol.

April Aromatics
APA001
789464813608
Jak produkt hodnotí zákazníci
close

Oblíbené produkty