menu

April Aromatics Deluxe Set 10 vzorků
search
  • April Aromatics Deluxe Set 10 vzorků

April Aromatics Deluxe Set 10 vzorků

Set devíti vzorků luxusních parfémů April Aromatics, které si můžete vybrat podle vlastní chuti. Stačí napsat do poznámky k objednávce případně do emailu, o které konkrétní vůně máte zájem. Každý vzorek má objem 2,5ml.

1.Calling all Angels přírodní parfém 2,5 ml

2.Bohemian Spice přírodní parfém 2,5 ml

3.Precious Woods přírodní parfém 2,5 ml

4.Erdenstern přírodní parfém 2,5 ml

5.Nectar of Love přírodní parfém 2,5 ml

6.Tempted Muse přírodní parfém 2,5 ml

7.Ray of Light přírodní parfém 2,5 ml

8.Rosenlust přírodní parfém 2,5 ml

9.Lotus Rising přírodní parfém 2,5 ml

10.Unter den Linden přírodní parfém 2,5 ml

2 890 Kč
S DPH
Varianta: 10 ks
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.
April Aromatics
APA025
789464813721
close

Oblíbené produkty