menu

 • Novinka
Cannor Kolagen s kyselinou hyaluronovou (pomeranč)
search
 • Cannor Kolagen s kyselinou hyaluronovou (pomeranč)
 • Kolagen s kyselinou hyaluronovou (pomeranč)
 • Kolagen s kyselinou hyaluronovou (pomeranč)
 • Kolagen s kyselinou hyaluronovou (pomeranč)
 • Kolagen s kyselinou hyaluronovou (pomeranč)

Cannor Kolagen s kyselinou hyaluronovou (pomeranč)

Inovovaný kolagen s pomerančovou příchutí! Kolagen drink s kyselinou hyaluronovou = pevná pokožka, která neochabuje. Od 25. roku života tvorba kolagenu a kyseliny hyaluronové, dvou pilířů pevné a hydratované pokožky, v našem těle každoročně klesá. A s nimi i rysy naší tváře. Nový inovovaný kolagen je ještě o něco účinnější. Na jeho chuti ani ceně se nic nemění, vaše pleť ale rozdíl jistě zaznamená. Stávající složení jsme inovovali a obohatili o nízkomolekulární kolagen, který je lépe vstřebatelný než běžné kolagenní peptidy a snáze se tak dostane do pokožky. Stejný efekt udělá už 1/4 původní doporučené denní dávky.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes k nákupu produktů Cannor v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - produkt Cannor dle nabídky.

695 Kč
S DPH
Varianta: 30 sáčků x 5 g
 • 695 Kč
 • 2 051 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

Kolagen a kyselina hyaluronová společně

Kolagen a kyselina hyaluronová, dvě významné látky zodpovědné za pružné tělo a mladistvou tvář bez vrásek. Dvě látky, které bez sebe v podstatě nemohou existovat. V našem unikátním kolagenovém drinku vzájemným působením zvyšují svůj omlazující účinek.

Kolagen obsahuje 3000 mg bio aktivního kolagenu a 50 mg kyseliny hyaluronové, která pomáhá omlazovat pleť zevnitř. Po 3 měsících užívání se mění celkový výraz obličeje. Pleť vypadá odpočatě a svěže.

Inovovaný kolagen:

Stejná dávka, lepší výsledek Nízkomolekulární kolagen má opravdu krátké peptidy, které se snáze dostanou do pokožky. Doporučená denní dávka se tak výrazně snižuje – u nízkomolekulárního kolagenu je to 2,5 gramů, u běžných kolagenních peptidů 10 gramů. Koncentrace však zůstává stejná. Co to znamená? Stejná dávka, lepší výsledek.

Působení kolagenu CANNOR na naše tělo

 • Redukuje hloubku již vzniklých vrásek.
 • Zvyšuje pružnost pokožky kolem očí a rtů.
 • Působí na sjednocení tonusu a tónu pleti.
 • Pomáhá zvyšovat elasticitu kůže a předcházet tak vzniku strií a zmírňovat projevy celulitidy.
 • Zlepšuje kvalitu nehtů.
 • Působí preventivně proti padání a lámavosti vlasů.
 • Přispívá ke zlepšení fyzické kondice.
 • Vhodný k rekonvalescenci po úrazu.
 • Napomáhá zmírnění bolestí kloubů.
 • Pozitivně působí na budování svalové hmoty.

Produkce kolagenu klesá věkem

Od 25. roku života tvorba kolagenu a kyseliny hyaluronové, dvou pilířů pevné a hydratované pokožky, v našem těle každoročně klesá. To se projevuje prvními vráskami, pigmentovými skvrnami, lámavými nehty, padáním vlasů, striemi či celulitidou. Nedostatek kolagenu mohou signalizovat i bolavé klouby, špatná fyzická kondice, problémy s pohybovým aparátem či pomalá regenerace po sportovním výkonu.

Úbytek kolagenu a kyseliny hyaluronové má na svědomí i náš nezdravý životní styl – dlouhodobý stres, nespavost, kouření, nadmíra cukru a alkoholu. Na vině však bývá i nadměrné slunění. Kolagenový drink Cannor odpovídá nejvyšším nárokům zdravého životního stylu a je tak nepostradatelnou součástí vyváženého jídelníčku.

Ranní rituál krásy

Začínáte svůj den sklenicí vlažné vody s citronem? Pak do ní nezapomeňte přimíchat 1 pytlíček Kolagenového drinku CANNOR, který má rovněž jemně citronovou chuť a váš ranní rituál povýší na kúru pro zdraví a krásu. Kolagenový drink je 30 denní omlazující kúra a plně stravitelný prášek příjemně dochutí i ovocné smoothie či džus!

Kolagen

Zabraňuje ochabování naší pokožky. Od 25. roku života produkce kolagenu klesá minimálně o 1% ročně v závislosti na našem životním stylu. Po 45. roku už se kolagen téměř netvoří. Jak stárneme, ztrácíme kolagen rychleji, než kolik jej dokážeme obnovit. Jeho degradace se projevuje jak méně pružnou pokožkou, tak i snížením fyzické výkonnosti. Kolagenový drink CANNOR obsahuje 3000mg kolagenu v jednom sáčku, tedy ideální denní dávku pro zachování tělesného mládí!

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je molekula přirozeně se nacházející v kůži a v pojivové tkáni těla, omlazuje pleť zevnitř. Neocenitelnou pomoc poskytuje především suché pokožce, ve které pomáhá udržet hydrataci a tím redukovat výskyt jemných vrásek. Vnitřní užívání kyseliny hyaluronové urychluje přirozenou regeneraci pokožky a hojení drobných ranek a poranění.

Acerola

Ovoce nápadně připomínající třešně, vyniká vysokým množstvím vitamínu C, A a svými antioxidačními účinky. Obsah vitamínu A z jedné malé bobule odpovídá množství vitamínu v celé mrkvi. Prášek z acelory je nabitý řadou dalších živin a vitamínů, které jsou nezbytné pro udržení pevného zdraví. Patří sem například vitamíny skupiny B, které zrychlují metabolismus. Prášek z acelory je bohatý na vlákninu, udržuje tak zdravou peristaltiku střev, pomáhá snižovat cholesterol v krvi, působí i proti oxidačnímu stresu. Díky vysokému obsahu vitamínu C pomáhá tělu produkovat kolagen v těle a tím zpomalit stárnutí. I díky tomu je Kolagenový drink CANNOR komplexní nápoj pro krásu!

Inulin – čekanková vláknina

Inulin je přírodní vláknina z kořene čekanky bohatá na prebiotické kultury, čímž přispívá zdravé střevní mikroflóře a zažívání. Pro svůj obsah zdraví prospěšných střevních bakterií má inulin přímý vliv na celý náš imunitní systém. Rovněž snižuje glykemický index v krvi, hladinu chlolesterolu, při dlouhodobém používání pomáhá snižovat tělesnou hmotnost. Podporuje vstřebávání celé řady minerálů a tím působí i na kvalitu naší pokožky, vlasů i nehtů.

Použití

 • Jedno balení obsahuje 30 samostatně balených sáčků a představuje tak 30 denní omlazující kúru.
 • Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Doplněk není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Složení INCI

3000 mg hovězích kolagenových peptidů, 50 mg kyseliny hyaluronové, Acelora, Inulin – čekanková vláknina, Přírodní pomerančové aroma

Cannor
CNR051
8594203000612
close

Oblíbené produkty