menu

Hynt Beauty

Hynt Beauty

Get the Glam

Hynt Beauty je jednoduše "wow", jak by se řeklo v její domovské Americe. Luxusní líčící a pečující produkty této značky dávají svoji extra třídu na odiv už při letmém pohledu svým vkusným balením, jež si nijak nezadá s obsahem. Její kolekce je určena pro úspěšné ženy hledající přírodní dekorativku, jíž by mohly ve všech směrech plně důvěřovat.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Spolehnout se na ni mohou v naprosté otevřenosti ohledně složení výrobků stejně jako v lifestylovém směřování. Hynt je více než jen "přírodní" či "minerální", nespokojí se s tím být čistší než prestižní konvenční značky. Vždy se poměřuje nejvyššími standardy kvality a účinnosti jednotlivých ingrediencí a pyšní se tím, že přináší makeup prostý jakýchkoliv nečistot. Stejně neústupně se drží výrobních postupů splňujících veškeré etické požadavky a zásady ochrany životního prostředí. Chce svým zákaznicím dopřát možnost být hrdé na svou volbu kdykoliv, kdy sáhnou po některém z jeho krášlicích produktů.

Zakladatelka značky Meryl Marshall si prošla životní zkouškou v podobě boje s rakovinou prsu, což ji přimělo začít se zamýšlet nad složením výrobků, které denně používá. Hledání dekorativní kosmetiky, která by splňovala její nové vysoké nároky na kvalitu ale také uspokojovala její vkus bylo neúspěšné, proto se rozhodla vytvořit ji sama. Ostatním ženám tak dala kosmetiku, která je magická, krásná a jedinečná.

Celá kolekce je napěchovaná exkluzivními ingrediencemi v bioaktivních kombinacích odrážejících nejnovější odborné poznatky. Antioxidanty, fytonutrienty a vitamíny v každém výrobku vyživují, hydratují, chrání a omlazují pleť, které se tak dostává špičkové péče i opravdu skvostného pocitu. Hynt Beauty je zkrátka jednou z těch značek, které povznášejí líčení na požitek z každého dne.

close

Oblíbené produkty