menu

Pestle & Mortar

Pestle & Mortar

Get the Glam

Pestle & Mortar není jen kosmetickou značkou, jedná se o ucelenou filozofii péče o pleť. Značka vznikla v Irsku, vychází však silně z dávných tradic a moudrosti indického léčitelství, které se skrze pečlivě vybrané přírodní výtažky vpisuje do složení každého produktu. Sonia Deasy, zakladatelka značky, se při tvorbě produktů inspirovala cenným odkazem své rodiny, která se po šest generací věnuje indickému léčitelství.

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Indickou moudrost dále snoubí s nejnovějšími vědeckými poznatky v podobě vysoce účinných aktivních látek. Sonia věří, že "méně je více", a proto jsou produkty navrženy tak, že skutečně vyzdvihují a chrání přirozenou krásu a pyšní se minimalistickým, avšak efektivním složením, které je vhodné pro všechny typy pleti. Je čisté, bez přidaných parabenů, minerálních olejů, sulfátů, silikonů a syntetických parfemací. Všechny produkty jsou veganské.

close

Oblíbené produkty