menu

Enroush

Enroush

Švýcarská značka Enroush je synonymem pro ženský komfort a bezpečí. V každém detailu jeho produktů pro intimní hygienu je jasně patrné, že jsou inspirovány a vymýšleny ženami pro ženy. Nejen že přistupuje k jejich potřebám s respektem, zcela vědomě se řídí ambicí přeměnit tabuizované období studu v pozitivní a posilující zkušenost.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Nezastavuje se u technické stránky materiálů a designu, chce působit na emoce, vytvářet komunitu sebevědomých žen připravených překonávat hranice, svobodně mluvit i žít. V tomto je chce podporovat pohodlím a jistotou, které přináší svými výrobky.

Mezi vším, s čím se v životě setkáváme, jsou to totiž právě menstruační pomůcky, které jsou s tělem v nejintimnějším kontaktu a to znovu a znovu, tisíckrát za život. Je proto naprosto oprávněné požadovat od nich nejvyšší kvalitu. Chtít jasné a otevřené odpovědi ohledně toho, z čeho jsou vyrobeny, aniž by při tom byla potřeba spousta cizích, obtížně vyslovitelných slov.

Enroush dává jasnou odpověď. Používá jen 100% bio bavlnu a přírodní vlákna, bez bělení chlorem, bez syntetických přídavků a umělé parfemace. Těží z poznatků výzkumných pracovišť v Belgii, Německu a Španělsku. Pečuje o přírodu a svůj výrobní proces nastavuje tak, aby k ní byl tak ohleduplný, jak jen lze.

close

Oblíbené produkty