menu

Codex Labs Antü Petite Discovery Set
search
  • Codex Labs Antü Petite Discovery Set
  • Antü Petite Discovery Set

Codex Labs Antü Petite Discovery Set

Codex Labs Antü Petite Discovery Set

Exkluzivní multifunkční sada Antü, která byla vytvořena pro cestování nalehko. Obsahuje všechny naše nejprodávanější základní produkty pro maximální ochranu před stárnutím pleti a každodenním reaktivním oxidačním stresem. Slouží k obnovení rovnováhy, svěžesti a k podpoře zdravého mikrobiomu. Hrdinou sady je náš patentovaný biotechnologický AntüComplex™ plný rostlinných extraktů.

250 Kč
S DPH
Varianta: 5 ks
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

CodexLabs

Objevte svůj ryzí půvab

Sada obsahuje:

Antü Skin Barrier Repair Moisturizer 5ml

- chrání před záněty a poškozením slunečním zářením

Antü Skin Barrier Repair Serum 5ml

- vyživuje pleť hydratačními látkami bohatými na antioxidanty, které obnovují a posilují kožní bariéru

Antü Refreshing Gel Cleanser 10ml

- jemně čistí pleť, aniž by ji vysušoval

AntüSkin Barrier Repair 5ml

- noční krém, obnovuje a rehydratuje pleť během spánku

Antü Rozjasňující oční krém 5ml

- zpevňuje oční okolí a zesvětluje tmavé kruhy

Codex Labs
COD056
close

Oblíbené produkty