menu

Herzlack Přírodní odlakovač na nehty s aloe vera
search
  • Herzlack Přírodní odlakovač na nehty s aloe vera
  • Herzlack Přírodní odlakovač na nehty s aloe vera

Herzlack Přírodní odlakovač na nehty s aloe vera

Jemný odlakovač s dibazickým esterem DBE. Navzdory hrozivě znějícímu odbornému označení je toto bezbarvé rozpouštědlo zcela ekologicky a zdravotně bezpečné a dokonce lehce voní. Odstranění laku proběhne velmi šetrně a přitom snadno, bez nutnosti používat velký tlak a sílu. Na rozdíl od běžných odlakovačů se také nemusíte obávat jakéhokoliv nepříjemného zápachu, naopak vás potěší vůní zeleného čaje.

385 Kč
S DPH
Varianta: 100 ml
  • 385 Kč
  • 1 150 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Netoxické laky na nehty HERZLACK si téměř jistě najdou alespoň malé místečko v srdci každé milovnice přírodního půvabu. Jsou jednoduše nádherné. A také prosté 15 běžně používaných složek poškozujících zdraví či přírodu, veganské, samozřejmě netestované na zvířatech a vyráběné s německou pečlivostí. Herzlack píše svůj vlastní poutavý příběh plný kvalitních a okouzlujících pigmentů a jemné vůně zeleného čaje, která je pro jeho laky i další produkty taktéž charakteristická. Už pouhý pohled na flakonky s jejich překrásně barevným obsahem dokáže docela spolehlivě zrychlit tep a často vede k urputnému vnitřnímu boji, po kterém z mnoha lákavých odstínů sáhnout.

A tak jen na okraj, abychom nerušili při výběru, podotkneme, že laky této značky jsou opravdu velice bezpečné a také přívětivé k životnímu prostředí. Nenarazíte v nich ani na kapku formaldehydu nebo toluenu, které patří k tomu nejhoršímu, co se v běžných lacích obvykle nachází, seznam nepřítomných škodlivin je však mnohem delší. Až si tedy budete líčit nehty svou novou oblíbenou barvou, nemusíte mít ani strach ani výčitky svědomí, že se chováte nezodpovědně k sobě či ostatním.

Inlight

Objevte svůj ryzí půvab

Odlakovač obsahuje vitamin E, panthenol a gel z aloe vera pro ošetření a zklidnění kůžičky kolem nehtu. Pro dostatečnou hydrataci je vedle aloe vera přidán také glycerin, v kosmetice často využívaný přírodní alkohol.

Použití

  • Naneste malé množství na kosmetický tampon a mírným třením odstraňte lak z nehtu.

Složení INCI

DPE 2, E Acetat Vitamin, D-Phantenol / 50P, Aloe-Vera Gel, Gel Potassium, Sodium Benzoate, Water, Glycerin+/- CI: 19140, 42051, Parfum: Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol

Herzlack
HZL001
4260627644827
close

Oblíbené produkty