menu

Alima Pure Přírodní rozjasňující tvářenka
search
  • Alima Pure Přírodní rozjasňující tvářenka

Alima Pure Přírodní rozjasňující tvářenka

Alima Pure Luminous Shimmer Blush

Tvářenka Luminous Shimmer Blush je ryzí a bohatě pigmentovaná s velmi přirozeným, decentně lesklým efektem pro zdravě vyhlížející tváře. Hebká minerální textura umožňuje snadné vrstvení pro dosažení přesně požadované intenzity.

850 Kč
S DPH
Varianta: Lily
Varianta: 4,5 g
  • 850 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

ALIMA PURE je vynikající dekorativka s kořeny v Oregonu na americkém západě. Snad právě tamější průzračný vzduch, prastaré lesy, scenérie hor a oceánu vytříbily vkus její zakladatelky Kate O’Brien tak, že na svět přivedla tuto jedinečnou zkrášlující kosmetiku. Ona sama považuje za svou misi ženám dodávat povzbuzení a posilovat je v jejich každodenních životech.

Produkty Alima Pure navrhuje tak, aby byly stejně všestranné jako právě ženy, které dokáží zvládnout tolik věcí najednou. Od samého počátku je značka koncipována jako luxusní brand s po všech stránkách špičkovými vlastnostmi, u nějž není místo pro kompromisy. Bohatou paletou textur i barev chce dát svým uživatelkám možnost dokonale vyjádřit své já ve všech jeho proměnách.

Produkty Alima Pure jsou přirozeně prosty všech nežádoucích složek jako jsou parabeny, sulfáty, ftaláty, ropné deriváty a podobně, v naprosté většině jsou také vhodné pro vegany. Značka je členem hnutí "1% for the Planet", jedno procento svého obratu tedy věnuje na ochranu životního prostředí. Její výroba je od roku 2008 uhlíkově neutrální, mimo jiné v maximální míře využívá zelené energie.

Inlight

Objevte svůj ryzí půvab

Tvářenka neobsahuje gluten, ořechy, silikony, parabeny, sulfáty, ftaláty, mastek, dimethicone, nanočástice, umělá barviva a aromata.

Hmotnost 4,5g.

Použití

  • Po otevření spotřebujte do 36 měsíců.

Složení INCI

Mica (CI 77019) [+/- Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891)]

Alima Pure
ALM126
811252013300
close

Oblíbené produkty